Connection error: SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'farsoftg'@'localhost' (using password: YES)Connection error: SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'farsoftg'@'localhost' (using password: YES) فرسافت — آموزش سئو و بهینه سازی سایت


آموزش های سئو وبهینه سازی سایت

سئو چیست و اهمیت سئو در سایت چیست

سئو چیست و اهمیت سئو در سایت چیست؟

نویسنده :

سئو یا SEO مخفف Search Engine Optimization یا به معنای بهینه سازی سایت می باشد. موتور جستجو مانند گوگل طی سال های اخیر الگوریتم هایی ارایه داده است تا محتویات واقعی و غیر واقعی را از هم تفکیک کند و در عین حال، در نتیجه جستجو بهترین سرویس دهنده خدمات را به کاربران نمایش دهد.

موتور های جستجو چگونه کار میکنند؟

موتور های جستجو چگونه کار میکنند؟

نویسنده :

ما روزانه بار ها و بارها مطالب خود را از موتور های جستجو مانند گوگل جستجو میکنیم. جالب است بدانیم گوگل چگونه مطالب رو آنالیز و به ما نمایش میدهد.

http چیست

پروتکل http چیست؟

نویسنده :

http که مخفف hypertext transfer protocol می باشد به معنی پروتکل انتقال ابر متن ها می باشد که یک پروتکل استاندارد شبکه ای برای ارتباط بین مرورگرها و سرورها ایجاد میکند.


خطاهای http

خطاهای http و بررسی وضعیت کدها

نویسنده :

زمانی که یک صفحه وبسایت را بازدید میکنید ، لایه کاربردی کلاینت از طریق یک پروتکل به نام http با وب سرور ارتباط برقرار میکند و درخواست فرستاده می شود. این پروتکل جواب درخواست را از وب سرور به کلاینت میفرستد که شامل محتویات صفحه وب و همچنین تعدادی از اطلاعات کنترلی پروتکل می باشد. به همراه هر پاسخ که از سرور http فرستاده می شود یک شماره کد وجود دارد که نتیجه وضعیت درخواست را نمایش میدهد.

optimize css code

برای افزایش سرعت سایت چگونه CSS را بهینه سازی کنیم؟

نویسنده :
15 اردیبهشت 1396

یکی از روش های افزایش سرعت بارگذاری سایت بهینه بودن کد ها می باشد. کدهای css در بارگذاری صفحه نقش مهمی دارند ، به همین خاطر باید مورد توجه برای بهینه بودن باشد.

درخواست HTTP

چگونه درخواست های http کمتری ارسال کنیم؟

نویسنده :
15 اردیبهشت 1396

در مبحث بهینه سازی سایت همیشه سرعت بارگذاری سایت در الویت های بالا می باشد. یکی از علل های سرعت بارگذاری پایین صفحه تعداد درخواست های زیاد به سرور می باشد.


سرویس CDN چیست؟

سرویس CDN چیست و چگونه باعث افزایش سرعت وب سایت می شود؟

نویسنده :
20 اردیبهشت 1396

یکی از روش های افزایش سرعت وب سایت استفاده از شبکه های تحول محتوا Content Delivery Network یا CDN می باشد. استفاده از CDN این اطمینان را حاصل می کند که محتوای استاتیک سایت شما با سرعت بیشتری از نزدیک ترین سرور به بازدیدکننده ارسال می شود، که باعث بهبود زمان پاسخ سرور می شود.

ریدایرکت چیست؟

ریدایرکت چیست؟

نویسنده :
24 اردیبهشت 1396

ریدایرکت به فرآیندی گفته می شود که آدرس یک URL را به یک URL دیگر ارجاع دهیم. در مجموع سه نوع ریدایرکت عمده داریم : 301 و 302 و meta refresh.

ریدایرکت 301

روش های ریدایرکت 301

نویسنده :
24 اردیبهشت 1396

یکی از کارآمدترین روش های ریدایرکت و مناسب با تکنیک های سئو استفاده از ریدایرکت 301 می باشد. ریدایرکت 301 کار سختی برای پیاده سازی نیست و در عین حال باید قدرت و اعتبار صفحه اصلی را حفظ کند. اگر شما نام صفحه ای را تغییر داده اید و یا اینکه آن را جا به جا کرده اید ، مطمئن ترین راه استفاده از ریدایرکت با کد 301 می باشد.


ایجاد لینک داخلی با تکنیک سئو

اهمیت و تاثیر استفاده صحیح از لینک های داخلی در سایت

نویسنده :
18 تیر 1396

آیا از بهترین روش برای ایجاد لینک داخلی بر اساس تکنیک های سئو در وب سایت خود استفاده کرده اید؟ ما در این مقاله بهترین روش ایجاد لینک داخلی سایت را تشریح میکنیم

بک لینک در سئو

همه چیز درباره بک لینک ها

نویسنده :
29 تیر 1396

بک لینک چیست و تاثیری می تواند در سئو یک سایت داشته باشد. آیا بک لینک مفیدی برای سایت خود تهیه کرده ایم؟

سئو داخلی سایت

سئو داخلی سایت

نویسنده :
13 مرداد 1396

سئو داخلی سایت (همچنین به عنوان سئو داخلی صفحه _ on-page SEO نیز شناخته میشود) به عمل بهینه سازی عناصر داخلی سایت جهت بهبود وضعیت سایت برای افزایش رتبه در موتورهای جستجو و همچنین کسب ترافیک بیشتر برای سایت ، گفته می شود. در واقع می توان گفت سئو داخلی سایت یعنی بهبود محتوای سایت و همچنین بهبود ساختار سایت که با کد های HTML می باشد.


سئو خارجی سایت

سئو خارجی سایت

نویسنده :
13 مرداد 1396

سئو خارجی سایت به معنای انجام کارها و تکنیک هایی خارج از سایت شما که برای افزایش رتبه سایت شما در رتبه بندی موتور های جستجو کمک انجام می شود.

فایل robots.txt

همه چیز درباره فایل robots.txt

نویسنده :
28 مرداد 1396

فایل Robots.txt یک فایل متنی است که وبمستر ها آن ها ایجاد می کنند تا به ربات ها (معمولا ربات های موتور جستجو) بگویند که چه صفحاتی از سایت را خزش (crawl) کنند. فایل robots.txt قسمتی از استاندارد استثنا کردن ربات ها (robots exclusion protocol) می باشد.

page authority

اعتبار ، مرتبط بودن و اعتماد سه رکن اصلی سئو

نویسنده :
10 شهریور 1396

در تکنیک های سئو معمولا با عبارت page authority رو به رو شده اید ، اما اعتبار صفحه چه مفهومی دارد و چه نقشی در سئو یک سایت ایفا میکند ، ما آن را برای شما شرح داده ایم.


الگوریتم پاندا گوگل

درباره الگوریتم پاندا گوگل بیشتر بدانید

نویسنده :
13 شهریور 1396

الگوریتم پاندا گوگل اولین بار در فوریه سال 2011 (1390) رو نمایی شد. نکته اصلی که این الگوریتم بر روی نتایج جستجو تاثیر گذاشت بر روی محتوای سایت ها بود. در این مدت سایت هایی که محتوای کم کیفیتی داشتند به شدت تحت تاثیر قرار گرفتند. در نتیجه سایت هایی با محتوای غنی و مطلوب رتبه بالاتر در نتیجه جستجو دریافت کردند و بالعکس سایت هایی با محتوای کم کیفیت افت محسوسی را مشاهده کردند.

الگوریتم پنگوئن گوگل

الگوریتم پنگوئن گوگل

نویسنده :
24 شهریور 1396

گوگل برای ارتقا کیفیت جستجو برای کاربران الگوریتم هایی ارائه داد. یکی از این الگوریتم ها پنگوئن می باشد. اینکه پنگوئن چه قسمت هایی از وب سایت را هدف قرار میدهد و چگونه از پنگوئن در امان باشیم خواندن این مقاله را توصیه میکنیم.

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل

نویسنده :
27 شهریور 1396

الگوریتم مرغ مگس خوار بخشی از الگوریتم جستجوی اصلی گوگل می باشد و اولین تغییر عمده در الگوریتم در سال 2001 بوده است. اما آنچه در الگوریتم مرغ مگس خوار متفاوت است ، این است که این الگوریتم مختص مقابله با اسپم ها نیست ، بلکه یک الگوریتم برای اطمینان از اینکه وب سایت ها بهترین نتیجه را برای عبارت جستجو شده را نمایش بدهند.


تگ متای توضیحات

تگ متای توضیحات

نویسنده :
20 مهر 1396

آیا تگ متا توضیحات بر سئو سایت اثر دارد؟ بهترین روش ایجاد و نوشتن آن به چه شکل است و چگونه از آن برای جذب مخاطب استفاده کنیم؟

توضیح متن جایگزین برای تصاویر

خصوصیت متن جایگزین تصاویر

نویسنده :
25 آبان 1396

چگونه بر اساس تکنیک های سئو بهترین متن را در خصوصیت alt تگ های تصاویر بنویسیم؟

اهمیت سئو

اهمیت سئو در کسب و کار های آنلاین

نویسنده :
12 آذر 1396

بعد از گذشت سالها ، ما به این نکته رسیده ایم که سئو برای ما مهم است و در واقع تلاش برای کسب کار خود در محیط آنلاین بدون یک استراتژی سئو خوب ممکن نیست. پس به این نکته رسیدگی میکنیم که چرا در سال 2017 هنوز هم سئو اهمیت ویژه ای دارد؟


با سئو و بهینه سازی سایت افزایش رتبه سایت خود را در گوگل تضمین کنید

farsoft logo

فرسافت

go-up-icon